تنوع کالاها و در عین حال اصل بودن اجناس در فروشگاه پارس نوین یکی از مزیت های این فروشگاه در قبال تمامی فروشگاه های هم عرصه ی خودش است و مشتریان می توانند با اطمینان خاطر کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

دقیق ترین جزئیات

ما برآنیم تا بتوانیم مشخصات جزئی هر کالا را از سایت اصلی آن کالا در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهیم تا بتوانند با اطلاع کافی از خرید خود اطمینان حاصل کنند.

نمایندگی رسمی

فروشگاه پارس نوین با سابقه بی نظیر خودش در عرصه فروش قطعات کامپیوتر، لپ تاپ، مانیتور، دوربین مدار بسته و تجهیزات شبکه و… با کسب نمایندگی اصلی در زمینه لپ تاپ: نمایندگی ایسوس، مانیتور: نمایندگی سامسونگ و دوربین های مدار بسته: نمایندگی هایک ویژن، این افتخار را کسب کرده که در اصل بودن و باکیفیت بودن در عین داشتن گارانتی باضمانت اصلی در اختیار مشتریان عزیز خود بگذارد.

خرید منصفانه را با ما تجربه کنید

فروشگاه پارس نوین با افتخار داشتن نمایندگی رسمی با توجه به خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر قادر است منصفانه ترین و استثنائی ترین قیمتها را عرصه کند.

وقت طلاست!

یکی از محاسن فروشگاه پارس نوین غنیمت شمردن وقت مشتریان است تا بتوانیم در کمترین زمان با بهترین قیمت و اطلاع رسانی کامل در حوزه هر کالا، مرغوب ترین کالا را در سریع ترین زمان به مشتریان خود ارسال کنیم.

لیست قیمت به روز

دسترسی به لیست قیمت های هر روز نشان از آن است که مجموعه پارس نوین در جهت رضایت شما مشتریان عزیز نهایت صداقت و همکاری را دارد.

با خیال راحت سفارش دهید

خرید اینترنتی از مجموعه پارس نوین به تمامی اقصی نقاط کشور در نهایت ایمن بودن کالا انجام می پذیرد و برای محصولاتی که قیمتشان کمتر از 99 هزار تومان می باشد این امر رایگان می باشد.

هدف مجموعه پارس نوین جلب رضایت شماست.

هدف مدیران و تلاشگران این سایت تهیه بهترین، مرغوب ترین و باکیفیت ترین کالاها ، با ضمانت گارانتی اصلی در کنار منصفانه ترین و بروزبودن قیمت برای مشتریان می باشد تا مشتریان خود را نه برای یک خرید بلکه برای خرید های مداوم نگه دارد.

احترام، حق و نظر شما مشتریان عزیز لازمه کار مجموعه ما است.

ما اهل شعار نیستیم ، قضاوت با شماست